Regulamin

Regulamin przewozów

 1. Z przewozu może korzystać każdy, kto posiada dokumenty uprawniające do przekraczania granicy.
 2. Rezerwacja przejazdu następuje drogą telefoniczną: 0048781477941; 757220007; mailową: biuro@kartransbus.pl lub przez stronę internetową: www.kartransbus.pl.
 3. Potwierdzenie rezerwacji wyjazdu musi nastąpić najpóźniej jeden dzień przed wyjazdem (do godz. 12.00), brak potwierdzenia rezerwacji jest jednoznaczny z rezygnacją z przejazdu, bez możliwości jakichkolwiek roszczeń.
 4. Z uwagi na specyfikę działalności, czyli nieregularny przewóz osób i brak stałego rozkładu jazdy trasy ustalane i aktualizowane są na bieżąco.
 5. Pasażer ma prawo do przewozu 2 szt. bagażu, typu: walizka, torba, plecak oraz 1 szt. bagażu podręcznego. Nadbagaż jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z biurem.
 6. Przedmioty pozostawione przez pasażera w pojeździe w wyniku nieuwagi lub innych okoliczności nie są objęte odpowiedzialnością przewoźnika.
 7. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za zawartości bagażu i ewentualne zatrzymanie rzeczy przez służby kontrolujące.
 8. Podczas podróży obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, spożywania alkoholu oraz przyjmowania środków odurzających.
 9. Przewoźnik ma prawo do odmowy zrealizowania przejazdu w przypadku, gdy: pasażer jest w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem środków odurzających; zachowuje się w sposób uciążliwy lub zagraża bezpieczeństwu podróży. Powyższy stan może również stanowić o pozostawieniu na trasie.
 10. Przewóz zwierząt jest dozwolony jedynie po wcześniejszym ustaleniu z biurem.
 11. Przewoźnik może zlecić wykonanie przewozu innym przewoźnikom.

Rezerwując miejsce i korzystając z naszych usług akceptujesz regulamin i warunki organizacji przewozu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji.